• אייל קהאן

אפליקציות לעריכת סרטונים שאתם פשוט חייבים להוריד

עודכן ב: לפני יומיים

לפניך סקירה מקצועית של האפליקציות החינמיות המומלצות ביותר לעריכת סרטונים באייפון ובאנדרואיד.


inShot .1

אחת האפליקציות המובילות כיום לעריכת סרטונים, דורגה גבוה על ידי 6 מיליון משתמשים. האפליקציה מציעה עורך וידאו מתקדם עם מגוון כלים כמו הוספת אפקטים, שירים, קריינות, טקסטים ועוד פיצ'רים ייחודיים בממשק פשוט וקל לשימוש. האפליקציה הזו אידיאלית ליוצרי תוכן ופעילים ברשתות חברתיות כמו אינסטגרם, פייסבוק, טיקטוק ועוד.

דירוג: 4.8

כמות הורדות: 100M+

גודל קובץ: 34MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.8 ש"ח - 99.90 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreMagisto .2

אפליקציה ישראלית המבוססת על טכנולוגיה של בינה מלאכותית. בוחרים סגנון של ערכת נושא, מעלים תמונות וסרטונים, מצרפים מוסיקה מתוך המאגר של מג'יסטו, וכך בשלושה שלבים פשוטים האפליקציה תיצור עבורכם סרטון מפתיע, שתוכלו לשתף ישירות מהאפליקציה.

דירוג: 3.8

כמות הורדות: 50M+

גודל קובץ: 75MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3 ש"ח - 720 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreAdobe Premiere Rush .3

אפליקציה מבית אדובי המציעה עורך סרטונים מקצועי עם טיימליין תואם לתוכנת פרמייר. האפליקציה מתממשקת לענן כך שניתן לערוך בכל מקום ובכל מכשיר. היא מכילה יותר מ-100 אלמנטים גרפיים בחינם הניתנים לעיצוב והתאמה. בנוסף, קיימת אפשרות לבצע תיקוני סאונד באופן אוטומטי ולערוך עם מספר ערוצי וידאו.

דירוג: 4.1

כמות הורדות: 1M+

גודל קובץ: 153MB

רכישות מתוך האפליקציה: 17 ש"ח - 36 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreVideoShow .4

באפליקציה תמצאו יותר מ-50 טמפלטים מובנים לעריכת סרטונים וקליפ תמונות. היא מכילה מאות קטעי מוסיקה לשימוש חינמי, יותר מ-30 פילטרים חינמיים ומאפשרת ליצור Memes וגיפים מאלבום התמונות שלכם.

דירוג: 4.6

כמות הורדות: 100M+

גודל קובץ: 25MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.5 ש"ח - 275 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreVivaVideo .5

ויוה וידאו קיבלה שבחים רבים בקרב בלוגים נחשבים בתחום הסלולר, יש לה כמות גדולה של משתמשים וזכתה לדירוג גבוה. באפליקציה תוכלו לעבוד עם מספר ערוצי וידאו, להשתמש בקיפריימס (Keyframes), להוסיף אפקטים ומעברונים ולייצא את הוידאו באיכות 4K. האפליקציה ידועה כמאוד פופולרית בקרב משתמשי TikTok ואינסטגרם.

דירוג: 4.4

כמות הורדות: 100M+

גודל קובץ: 279MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.7 ש"ח - 175 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreVideo Editor for Youtube .6

אפליקציה מבית inShot עם ממשק ידידותי המציע מגוון כלים לעריכה בקלות סרטונים ליוטיוב. תוכלו לדחוס ולהמיר קטעי וידאו ולשנות את רזולוציית הסרטון לפי צורך. מפתחי האפליקציה מתחייבים שלא יופיעו פרסומות ולא יתווסף לעולם סימן מים (WaterMark) על הסרטון שלכם.

דירוג: 4.5

כמות הורדות: 10M+

גודל קובץ: 43MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.5 ש"ח - 57 ש"ח.

להורדה: Google PlayAndroVid .7

אפליקציה למשתמשי אנדרואיד גרסה 5 ומעלה המכילה את כל מה שאתם צריכים לעריכת סרטון: סטיקרים, אימוג'ים, טקסטים, פילטרים וגם אפשרות של עריכת תמונות עם אפקטים ומעברונים בשילוב מוסיקה.

דירוג: 4.5

כמות הורדות: 10M+

גודל קובץ: 34MB

רכישות מתוך האפליקציה: 6.2 ש"ח - 37 ש"ח.

להורדה: Google PlayCool Video Editor .8

אפליקציה המציעה שלל אפקטים בסגנון גליץ' (Glitch), תנועות מצלמה, סטיקרים הפועלים במציאות רבודה (AR) ויותר מ-200 פילטרים ייחודים במגוון סגנונות. היא מומלצת במיוחד למשתמשי טיקטוק ואינסטגרם.

דירוג: 4.6

כמות הורדות: 1M+

גודל קובץ: 28MB

רכישות מתוך האפליקציה: 71.90 ש"ח לפריט.

להורדה: Google PlayQuik .9

אפליקציה מבית גו פרו (GoPro) שתערוך לכם סרטון באופן אוטומטי, קוויק יודעת לנתח ולהבין את המופיע ומתרחש בכל מרכיבי התמונות והסרטונים שתעלו, אם זה תנועות גוף, הבעות פנים, סאונד וכו'.

לאחר יצירת הסרטון, תוכלו להוסיף אפקטים ומעברונים ולהשתמש באחד מ-23 ערכות נושא הניתנים לבחירה. בנוסף, האפליקציה יודעת למקם את המעברונים באופן אוטומטי לפי הביטים במוסיקה של הסרטון שלכם.

דירוג: 4.7

כמות הורדות: 100M+

גודל קובץ: 99MB

להורדה: Google Play | App StoreKineMaster .10

בקיינמאסטר תוכלו לקודד סרטונים באיכות 4K וב-30FPS, האפליקציה מאפשרת עבודה עם מספר ערוצי וידאו, הקלטת קריינות, הוספת שירים, אפקטים, מעברונים, Chroma Key וגם כלי EQ לשיפור איכות הסאונד של הסרטון. האפליקציה נבחרה כמומלצת על ידי העורכים ויש לה כמות עצומה של הורדות.

דירוג: 4.4

כמות הורדות: 100M+

גודל קובץ: 87MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3 ש"ח - 135 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreFilmoraGo .11

פילמורה ידועה בתור תוכנה לעריכת סרטונים במחשב המתאימה לעורכי וידאו מתחילים. באפליקציה מבית Wondershare תוכלו לבצע בסמארטפון בדיוק את אותן הפעולות שהייתם מבצעים במחשב, כמו עריכת סרטון מתמונות או וידאו, להוסיף אפקטים, מעברונים, שירים, טקסטים, קריינות ועוד. באפליקציית פילמורה גו תמצאו כל מה שאתם צריכים על מנת לערוך סרטון מקצועי, יש מגוון רחב של מדריכים אונליין שאולי תמצאו בהם עניין. הייחודיות של האפליקציה היא תמיכה מרובה בשפות שונות כמו טורקית, יפנית, רוסית ועוד.

דירוג: 4

כמות הורדות: 10M+

גודל קובץ: 35MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.6 ש"ח - 175 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreVideoshop .12

בוידאושופ אפשר להקליט ולערוך סרטוני Stop Motion, ניתן לשנות מהירות של קליפ ולהוסיף סאונד אפקטס מהמאגר הקיים באפליקציה. בנוסף תוכלו להוסיף כותרות, להקליט קריינות ועוד.

דירוג: 4.7

כמות הורדות: 10M+

גודל קובץ: 45MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.8 ש"ח - 149.90 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreVivaCut .13

ויוה קאט מציעה מבחר כלים לעריכת וידאו מקצועית. האפליקציה יודעת לבצע Masking להפרדת אובייקטים מהרקע, שילוב ושינוי של שכבות הוידאו באמצעות Blending Modes, ניתן להנפיש באמצעות Keyframes טקסטים, סטיקרים ואימוג'ים. ולשמור סרטון ב-60FPS,. כמו כן, אפשר לשתף סרטון באמצעות QR Code ולבצע תיקוני צבע עם כלי עריכה ייחודי המובנה באפליקציה

דירוג: 4.5

כמות הורדות: 10M+

גודל קובץ: 40MB

רכישות מתוך האפליקציה: 12.90 ש"ח - 199.90 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreTempo .14

אפליקציית טמפו מותאמת להוספת אפקטים ומעברונים, אין לה כמות הורדות גדולה יחסית לאפליקציה לעריכת סרטונים, אבל היא מאוד פופולרית בקרב משתמשי אינסטגרם, שכן האפליקציה מציעה מאות פילטרים ייחודיים וגם מאפשרת ליצור וידאו קליפים עם מילים ממאגר של ערכות נושא לבחירה.

דירוג: 4.4

כמות הורדות: 1M+

גודל קובץ: 39MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.5 ש"ח - 225 ש"ח. להורדה: Google PlayPowerDirector .15

אפליקציית פאוור דירקטור של חברת CyberLink מתאימה למי שמחפש לערוך וידאו באופן מקצועי. באפליקציה תמצאו כלים דומים הקיימים בתוכנה כמו שימוש בקיפריימס (Keyframes), ייצוב תמונה באמצעות Video Stabilizer, קידוד סרטון באיכות 4K ושינוי רקעים בעזרת Chroma-key.

דירוג: 4.5

כמות הורדות: 50M+

גודל קובץ: 59MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.60 ש"ח - 125 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreMovavi Clips .16

האפליקציה מציעה ממשק קל ונוח לתפעול, יש לה את כל מה שצריך על מנת לערוך סרטון המותאם לרשתות חברתיוית או לעריכת מצגת תמונות עם מעברונים ואפקטים. כמובן שניתן גם לשתף ישירות מהאפליקציה.

דירוג: 4.3

כמות הורדות: 5M+

גודל קובץ: 37MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.5 ש"ח - 78.90 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreStoryCut .17

לסטורי קאט אין יותר מדי הורדות אך הייחודיות שלה היא בכמות הגדולה של הפילטרים, מעברונים וסטיקרים שהיא מציעה. האפליקציה מאוד עדכנית בהתאם לטרנדים, כך שאם אתם רוצים לשדרג את הסרטון שלכם ואתם מחפשים את האפקט הנכון... אז StoryCut בדיוק בשבילכם.

דירוג: 4.4

כמות הורדות: 100,000+

גודל קובץ: 197MB

רכישות מתוך האפליקציה: 3.5 ש"ח - 125 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreFilm Maker Pro .18

באפליקציה תוכלו לערוך במסך מלא, יש לה יותר מ-100 אפקטים בסגנון VHS ו-Glitch. היא די קלה ונוחה לתפעול ומותאמת לחובבים ולעורכי וידאו מקצועיים. ניתן לשמור סרטון ברזלוציית 4K והיא מכילה כמות גדולה של שירים וסאונד אפקטס לשימוש חינמי.

דירוג: 4.6

כמות הורדות: 5M+

גודל קובץ: 38MB

רכישות מתוך האפליקציה: 10.90 ש"ח - 48 ש"ח.

להורדה: Google PlayFunimate .19

פאנימייט מאוד פופולרית בקרב משתמשי טיקטוק, המשתמשים מבצעים באמצעותה סרטוני ליפ סינק (Lip Sync) ומוספים טקסטים מעוצבים באנימציה. האפליקציה מאפשרת לערוך אדיטים וליצור אפקטים בהתאמה אישית שיכולים להפוך את הסרטון שלכם למשעשע במיוחד.

דירוג: 4.4

כמות הורדות: 10M+

גודל קובץ: 93MB

רכישות מתוך האפליקציה: 11.90 ש"ח - 225 ש"ח.

להורדה: Google Play | App StoreYouCut .20

יו-קאט אמנם קיבלה פה להיות אחרונה בסקירה אבל אל תטעו... מדובר באפליקציה מאוד פופולרית עם יותר מ-50 מיליון הורדות. היא חינמית וללא הוספה של Watermark.

כמו שצויין קודם, גם פה תקבלו כל מה שאתם צריכים לעריכת סרטון, הייחודיות של האפליקציה היא הטכנולוגיה של המרת של הקבצים בכך שהיא מקטינה משמעותית את נפח הקובץ ללא פגיעה באיכות הוידאו. בנוסף זו אפליקציה מומלצת לעריכת תמונות, בהשקעה של כמה דקות עבודה תהיה לכם מצגת תמונות מרשימה.

דירוג: 4.8

כמות הורדות: 50M+

גודל קובץ: 24MB

רכישות מתוך האפליקציה: 10.90 ש"ח - 44.90 ש"ח.

להורדה: Google Play | App Store21. ריפייס - REFACE

אפליקציית ריפייס מאפשרת ליצור סרטוני דיפ-פייק (Deepfake) ברמה גבוהה, בשונה מאפליקציות מבוססות על החלפת פנים בתמונות סטילס כמו Face Swap, כאן תוכלו להחליף פנים בסרטוני וידאו של סלבריטאים, זמרים, שחקנים ודמויות מוכרות אחרות בפרצוף שלכם. דיפ פייק היא טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית המאפשרת יצירה של סרטוני וידאו וקטעי קול מזוייפים. אם בעבר להכין סרטון כזה היה יכול לקחת מספר שבועות, באפליקציה ReFace תוכלו לעשות זאת תוך מספר שניות.

אין ספק שיש לשימוש בטכנולוגיית הדיפ-פייק לא מעט השלכות על חיינו, וכבר נעשה בעבר שימוש לרעה בטכנולוגיה אם זה באמצעות פגיעה בפוליטיקאים, כמובן שזה גם יכול להשפיע בעתיד על מערכת בחירות שלמה במדינות שונות בעולם. קליפורניה היתה המדינה הראשונה שחוקקה חוקים האוסרים שימוש ב-Deepfake, אך נראה שהתופעה רק תלך ותתרחב בשנים הקרובות וכדאי שמדינות ינקטו צעדים בהקדם על מנת להגביל את אופן השימוש בטכנולוגיה.


למטה תמצאו קישורים להורדת האפליקציה לאנדרואיד ולאייפון, רק זכרו תמיד להשתמש בדיפ-פייק למטרות חיוביות ובידוריות בלבד.

דירוג: 4.6

כמות הורדות: 20M+

גודל קובץ: 23MB

רכישות מתוך האפליקציה: 10.00 ש"ח - 99.90 ש"ח.

להורדה: Google Play | App Store

שאלות ותשובות בנושא עריכת סרטונים


האם כדאי לשלם עבור אפליקציה?

זה מאוד תלוי בצורך שלכם, מרבית הכלים המוצעים באפליקציות חינם אמורים להספיק לכם, קיים היצע גדול מאוד של אפליקציות לעריכת סרטונים בתשלום, לכן לפני הרכישה תשקלו אפשרות לבדוק אפליקציות חינמיות, יתכן שתמצאו בהן את מבוקשכם.


עריכת סרטונים במחשב או באפליקציה - מה מומלץ?

תשאלו את עצמכם מהי מטרת הסרטון שלכם, במידה ואתם עורכים סרטון לרשתות חברתיות כמו פייסבוק, אנסטגרם או טיקטוק, עריכה באפליקציות תהיה הבחירה הטובה ביותר. לעומת זאת אם מדובר בעריכת מורכבת כמו סרטון תדמית או משהו שיש בו חשיבות לתוכן ואתם רוצים להשיג סרטון מקצועי, כדאי שתשקלו לערוך את הסרטון במחשב. במידה ואתם חסרי ניסיון בעריכה ולא יודעים מאיפה להתחיל, תוכלו להעזר במדריך לעריכת וידאו.

כמובן שמעבר לנוחות של סביבת העבודה, בעריכת וידאו במחשב ניתן לסדר ולארגן את חומרי הגלם בשונה מאפליקציות ולחסוך זמן יקר בשלב העריכה. נקודה נוספת, היא שנראה כי טרם נמצאה האפליקציה האידיאלית לעריכת סאונד או אחת המציעה כלים מקצועיים לביצוע מיקס ויכולות לשיפור איכות האודיו, לכן זה עוד משהו שצריך לקחת בחשבון.איך בוחרים באפליקציה הנכונה לעריכת סרטון?

ראשית, מומלץ להוריד את האפליקציה שהיא בחירת העורכים, כנראה שהיא סומנה כך מהסיבות הנכונות. בנוסף, תוכלו לבדוק אלו זכו לדירוג גבוה ולכמות גדולה של הורדות ופשוט להוריד מספר אפליקציות ולבדוק לאיזו אתם הכי מתחברים.האם קיים הבדל בין אדיטים לעריכת סרטונים?

נראה שהמונח "אדיטים" מבלבל לא מעט יוצרים חדשים בתחום הוידאו. מדובר בעריכת סרטון או קליפ תמונות קצר המכיל אפקטים ומעברונים רבים ברצף לכל אורכו. רבים בדרך כלל מתייחסים לעריכת אדיטים באינסטגרם, יש מגוון אפליקציות ותוכנות שניתן באמצעותן לערוך אדיטים כמו Video Star, Cute Cut ואם אתם בקטע ממש מקצועי אז בתוכנת אפטר אפקטס תוכלו ליצור אדיט ברמה הגבוהה ביותר. ברשימה שהצגנו כאן לפניכם תוכלו למצוא מספר אפליקציות לעריכת אדיטים כמו inShot ,KineMaster ואחרות.


האם אפליקציות לעריכת סרטונים יכולות לשמש גם לעריכת תמונות?

יש מגוון אפליקציות שניתן לבצע בהן עריכת תמונות כמו Magisto למשל. אם צריכים לערוך תמונה אז כדאי דווקא להשתמש באפליקציה ייעודית לעריכת תמונות מכיוון ששם תמצאו את כל הכלים הדרושים שישיגו לכם את התוצאה הטובה ביותר.מהן מגמות העתיד של שוק האפליקציות לעריכת סרטונים?

נראה שבשנים הקרובות המגמה תלך לכיוון של בינה מלאכותית, ההשקעה באפליקציות יהיה בפיתוחים טכנולוגיים שיאפשרו לעורכים לבצע בלחיצת כפתור פעולות עריכה מורכבות.

ניתן כבר היום לראות בטיקטוק סרטונים המשלבים VFX ברמה גבוהה שנעשו באפליקציות בעוד שיצירת סרטונים כאלו היו יכולים לקחת זמן רב לביצוע באמצעות תוכנה לעריכת וידאו או באפטר אפקטס.


לסיכום

ישנן מגוון דרכים לערוך סרטונים, אם זה באמצעות עריכת סרטונים אונליין, בתוכנה במחשב או באפליקציה בסמארטפון, לא משנה באיזה כלי תבחרו להשתמש בעריכה שלכם, העיקר שתשאפו תמיד לעריכה יצירתית, מקורית ומקצועית.


1906 צפיות

* גילוי נאות – אתר זה מכיל קישורי Affiliate, מה שאומר שאני מקבל עמלה במידה ורכשתם מוצר דרך הלינק. העמלה שאני מקבל אינה מייקרת את המוצר שתרכשו.